Säykki mainostajalle

Monexmedia Oy
Saharisentie 6,
40270 Palokka.
p.050-593 7550

MAINOSTAJALLE

Toimitus ja sivunvalmistus: toimitus@saynatsalonsanomat.fi
Päätoimittaja: Kari Ruuska p.050-369 2502 kari.ruuska@artruska.fi
Toimittaja: Tarja Ruuska p.040-513 9464 tarja.ruuska@artruska.fi
Erikoistoimittaja: Erkki Keiskoski, erkki.keiskoski@hetimonex.fi
Toimituksellinen materiaali sähköpostilla: toimitus@saynatsalonsanomat.fi

Aineistokuoret postitusta varten myös Kirsin Kukassa Parviaisentie 5

Kustantaja: Monexmedia Oy Olavintie 1 B 1, 40270 Palokka Santtu Keiskoski, p.050-593 7550
Tilaushinnat sisältävät alv:n 10%. Lehti ilmestyy joka toinen torstai.
Painopaikka: Lehtisepät Oy Pieksämäki
Kustantajan virhevastuu ilmoituksesta on korkeintaan ilmoituksen hinta.

Säynätsalon Sanomat – tilattava paikallislehti Säynätsalossa jo vuodesta
1927.

Ilmoitus- ja tilausmyynti:
Santtu Keiskoski p.050-593 7550 santtu.keiskoski@monexmedia.fi
Pekka Hallman p. 040-569 6924 pekka.hallman@monexmedia.fi
Outi Kiviranta p.050-463 2775 outi.kiviranta(at)monexmedia.fi
Ilmoitusmateriaali sähköpostilla: santtu.keiskoski@monexmedia.fi , kari.ruuska@artruska.fi
Jakelu- ja osoitemuutokset: p. 050-593 7550.
Sähköpostilla: ilmoitukset@saynatsalonsanomat.fi

Ilmoitushinnat:

Taka- ja sisäsivut……………………1,65€/pmm
Etusivu……………………1,85€/pmm
Kuolinilmoitukset……………………1,35€/pmm
Seurapalsta, 3 riviä ylittävältä osin……………………1,35€/rivi
Palveluhakemisto 2x20pmm,(vakioilmoitus kerran/kk)……………………29,50€
Rividivari kestotilaajille ilmainen
Ilmoitushintoihin lisätään alv. 24%

Tilaushinnat Säynätsaloon
Kestotilaus……………………59,50 €/vsk (Vuodesta laskutetaan suhteessa jäljellä oleva aika)
Vuositilaus……………………65.70 €/vsk
Postijakeluna:
Kotimaahan……………………69,90 €/vsk